כוסות רוח מסיליקון​

להזרמת דם עשיר בחמצן לשיפור מראה העור ולפינוי פסולת משרירים, עידוד ייצור קולגן למיצוק, להגברת החיות של העור והאחידות בגוון.
4 גדלים לפי האזור הרצוי.
המלצה שלי: לשימוש על קרם ועדיף סבון נוזלי עם מים (ניקוי קל יותר).

מה ההבדל בין כוס רוח לגואשה?

כוסות רוח יוצרות ואקום וגורמות לזרימת דם ולימפה מוגברת להגיע למקום – איתות להביא דם טרי ועשיר בחמצן, להתחיל לבנות קולגן ולמצק, להוריד נפיחויות, לשפר את מראה העור כדי שהגוון יהיה אחיד ורענן. הכוס לא מומלצת על פנים שעברו הזרקות מילוי או בוטוקס, או אם יש נטייה לשטפי דם בפנים. 
הגואשה היא כלי עיסוי ש"מגהץ" ומרפה את השרירים, מזרים דם ולימפה ובעצם גם כאן יש ניקוי רעלים; ויש יכולת להתמקד על אזורים שמטרידים אותך יותך יותר – קמטים, קמטוטים, עיגולים שחורים, מתחת לסנטר והצוואר. גואשה לא מומלצת על אקנה או דלקות/מחלות עור פעילות כמו סבוריאה/פסוריאזיס.
גם כוסות הרוח מסיליקון וגם הגואשה הם כלי עזר של הדיקור הקוסמטי, אבל הם כלים נפלאים בפני עצמם. בשני המקרים כדאי לעבוד על הפנים עד שצבע העור הופך לורוד (הסמקה קלה עד בינונית) וצריך לעבוד עם סיכוך. 
בתפיסה שלי – הגואשה משחררת תקיעות בכך שמזרימה דם ולימפה ומעסה, והיא עוזרת לקמטים שמקורם בשרירים תפוסים (כמו קמטי ה11 בין הגבות).
כוס הרוח ממריצה את יכולות המילוי והמיצוק הטבעיים.
המלצה שלי: אפשר לבחור בכוס או בגואשה – אבל עדיף לשלב ביניהן בשגרה הביתית, ולעבוד עם שתיהן לסירוגין (פעם עם זו ופעם עם זו) לתוצאה אופטימלית.