גואשה

עיסוי הפנים גורם להמרצת הדם והלימפה, פינוי רעלים ופסולת, עידוד ייצור קולגן ואלסטין (מיצוק), הזנה טובה יותר ושיפור מראה העור, שחרור שרירים הגורמים לקמטים וקמטוטים.
המלצה שלי: לשימוש על סרום שמנים נוזלי או קרם עשיר כמו קרם הלילה.

* ניתן לרכוש גם משרף או קרן (פחות שבירים) – מלאי מוגבל *

מה ההבדל בין גואשה רוזקוורץ לג'ייד?

שתיהן יעבדו באופן דומה על הפנים, אבל לא באותו אופן על הבפנים.
שני הקריסטלים האלה קשורים לצ'אקרת הלב,
אבל בעיניי הרוזקוורץ יותר מכוונת לתדר האהבה – מפתחת ומשפרת הערכה עצמית וביטחון עצמי, אהבה עצמית ואהבה לאחר. מרגיעה את הנפש ומטהרת רגשות שליליים, בעיקר היכולת לסלוח. היא קצת יותר רכה כאבן, וטובה למטופלות שחוות תקיעות ולעור עם פיגמנטציה, קופרוז.
הג'ייד יותר מוכוונת לריפוי – כאבן היא קצת יותר קשה ומדוייקת, טובה לעור אדמומי, מווסתת נוזלים (מומלצת לנפיחויות, כהויות ובצקתיות) ומנקה רעלים, מזרזת החלמה (גם של דלקות), ריפוי ואיחוי, קשורה לטיהור ואיזון, הגנה והרמוניה. מרגיעה את המוח ומשחררת מחשבות שליליות. 
המלצה שלי: לבחור במעמד הקניה את מה שיותר יתאים לך רוב השנה – או לקנות את שני הסוגים כדי להתאים ביום יום את מה שאת הכי זקוקה לו באותו יום.

מה ההבדל בין גואשה לכוס רוח?

גם הגואשה וגם כוסות הרוח מסיליקון הם כלי עזר של הדיקור הקוסמטי, אבל הם כלים נפלאים בפני עצמם. גם עם גואשה וגם עם כוס רוח כדאי לעבוד על הפנים עד שצבע העור הופך לורוד (הסמקה קלה עד בינונית) וצריך לעבוד עם סיכוך. 
הגואשה היא כלי עיסוי שמעסה ו"מגהץ" ומרפה את השרירים, מזרים דם ולימפה ומנקה רעלים, עם יכולת להתמקד על אזורים שמטרידים אותך יותר – קמטים, קמטוטים, עיגולים שחורים, מתחת לסנטר והצוואר.
גואשה לא מומלצת על אקנה או דלקות/מחלות עור פעילות כמו סבוריאה/פסוריאזיס.
הכוס לא מומלצת על פנים שעברו הזרקות מילוי או בוטוקס, או אם יש נטייה לשטפי דם בפנים, ולא להשתמש בה על כוויות שמש, פריחה או פצעים פתוחים.
בתפיסה שלי – גם גואשה וגם כוסות רוח גורמות לזרימת דם ולימפה מוגברת להגיע למקום אליו תכווני – איתות להביא דם טרי ועשיר בחמצן, להתחיל לבנות קולגן ולמצק, להוריד נפיחויות, לבנות תאי עור חדשים ולשפר את מראה העור כדי שהגוון יהיה אחיד ורענן. הגואשה משחררת תקיעות בכך שמזרימה דם ולימפה ומעסה, עוזרת לקמטים שמקורם בשרירים תפוסים (כמו קמטי ה11 בין הגבות), וממריצה את יכולות המילוי והמיצוק הטבעיים.
ככל שתתמידי תראי תוצאות, כמו בכל דבר.